MÓWIĄ O NAS W MEDIACH

Mówią o nas w mediach

W “Pokaż nam świat” (TVN BIS) 

Mówią o nas w mediach

opowiadaliśmy o naszych przygodach w Wietnamie, gdzie się poznaliśmy i mieszkaliśmy przez trzy lata. Program możecie obejrzeć tutaj.

W Wirtualnej Polsce (Turystyka)

 

MÓWIĄ O NAS W MEDIACH

w wywiadzie udzielonym Magdalenie Żelazowskiej podróżowanie było jedynie pretekstem do rozmowy o naszym polsko-pakistańskim związku. Wywiad dostępny jest tutaj.

W „Za horyzontem” (Radio Katowice)

Mówią o nas w mediach

z Beatą Tomanek rozmawialiśmy o tym, że życie jest szukaniem. W pół godziny udało nam się nie tylko wpaść niemal do wszystkich krajów, w których mieszkaliśmy, ale także opowiedzieć ze szczegółami o początkach naszego związku i spontanicznym ślubie w Tanzanii. Link do audycji jest dostępny tutaj pod naszym zdjęciem.

W “Poranku Radia dla Ciebie”

Mówią o nas w mediach

Grzegorz Chlasta zadwał nam podchwytliwe pytania 🙂 na temat  związków międzykulturowych, pakistańkich tradycji i islamu. Wywiadu możecie posłuchać tutaj. Albo przeczytać najciekawsze fragmenty w tym wpisie Rozmowa o związkach międzykulturowych i tolerancji.

Na Poratlu Poinformowani

Mówią o nas w mediach

Wywiad nie tylko o życiu w Arabii, ale także o zachodzących tam teraz zmianach. Wkrótce Królestwo otworzy się na turystów, czy mielibyście ochotę tam pojechać? Link do rozmowy tutaj.